Hakkımızda

2000 yılında başlayan organizasyon maceramızda Türkiye'nin en büyük sanatçıları ile sayısız konser organizasyonunda, festivallerde ve kurumsal organizasyonlarda görev alan ana kadromuz yıllar içerisinde büyük bir aileye dönüştü.

Ailemizi büyütürken kendi masallarımızı yaratmaya başladık. Derken bilgimiz, tecrübemiz ve gustomuzun farklı hayallere de yetecek kadar büyük olduğunu anladık. Ve şirketimiz Hoopla Events'i kurduk. 

Amacımız; özel günlerinizin, aileniz, dostlarınız ve müşterileriniz için unutulmaz kılmak; hiç bir detayın aksamasına izin vermeden, büyük bir özen ve dikkatle, her aşamaya sevgimizi ve yaratıclığımızı katarak tüm isteklerinizi gerçekleştirmek. Unutmuyoruz ki; sizin için değerli olan bizim için de değerlidir. 

Hayatınızın en özel gününü hayatınızın en güzel gününe çevirmek için en yakın arkadaşlarınızdan, ailenizden fikirler ve tavsiyler aldınız, dergiler internet siteleri ve bloglardan en güzel düğünleri takip ederek en son trendleri öğrendiniz. Harika ama tüm bu önerileri ve yenilikleri yol haritasına kim dökecek? Hayal ettiğiniz düğünü mükemmel bir organizasyona kim çevirecek? Kim sizi planlamanın yorucu ve sıkıcı detaylarıyla ilgilenmekten kurtaracak? İşte tam bu noktada biz Hoopla Events olarak devreye giriyoruz ve sizi sadece "Pastam çilekli mi olsun, yoksa çikolatalı mı?", "Gelin buketim rengarenk mi olmalı yoksa bembeyaz mı?", "Saçımı açık mı bırakmalıyım yoksa romantik bir topuz mu yapmalıyım?" gibi keyifli ikilemlerle başbaşa bırakıyoruz.

İster aile arasında samimi bir seremoni, ister yüzlerce davetlinin bir araya geldiği ihtişamlı bir düğün ya da ister çıplak ayaklı sabaha kadar dans edeceğiniz bir plaj partisi hayal ediyor olun, biz profesyonel tasarım ve organizasyon ekibimizle davetiyenizden, balayınıza uzanan süreçte tüm detaylarla ilgilenerek düşlerinizi size yaşatmayı hedefliyoruz.


Ve tabii ki, tüm hazırlık aşamasını neşeli anılara, düğün davetini masalsı bir kutlamaya dönüştürmek için, yaptığımız her işe heyecan, ilham, yaratıcılık, samimiyet, iyi niyet ve pozitif enerji katmayı unutmuyoruz.